Nabídka měsíce
Nabídka měsíce
Nabídka měsíce
Nabídka měsíce
Nabídka měsíce
Nabídka měsíce

O portálu Burza půjček.cz

Z pohledu klienta:

Smyslem portálu Burza půjček.cz je nabídnout široké spektrum finančních produktů, o které můžete požádat z pohodlí Vašeho domova. Především zde můžete vyhledat poskytovatele nebo zprostředkovatele v místě vašeho bydliště.

Podle našich zkušeností a zpětné vazby od klientů víme, že klienti preferují osobní jednání a tak možnost budovat dlouhodobý vztah se svým poskytovatelem či zprostředkovatelem.

Z pohledu poskytovatele, zprostředkovatele:

Portál Burza půjček nabízí poskytovatelům a zprostředkovatelům spotřebitelských úvěru možnost podpořit svou interní a externí obchodní síť. Členství v „Klientském centru úvěrů“ jim umožňuje zápis inzerce buď v rámci celé ČR, kraje nebo okresu (dle územní působnosti poskytovatele nebo  zprostředkovatele). Umožňujeme tak i menším regionálním zprostředkovatelům dát o sobě vědět svým potencionálním klientům, kteří si je dle území vyhledají a vstoupí s nimi v obchodní vztah.

Spolupracujeme pouze se seriózními a zavedenými partnery, kteří mají k předmětu podnikání řádné oprávnění v rámci živnostenského zákona a zákona o spotřebitelském úvěru, zvláště pak s novelou tohoto zákona který vejde v platnost 1.12.2016, kdy všechny subjekty jsou povinni registrace u ČNB. A všechny tyto informace si ověřujeme. Na portálu Burza půjček, a členem Klientského centra úvěrů se může stát jen subjekt splňující zákonnou a odbornou způsobilost.

Cílem projektů Klientského centra úvěrů je jasnou a srozumitelnou formou prezentovat nabízené produkty a maximálně usnadnit potencionálním zákazníkům výběr vhodného řešení přesně podle jejich potřeb.

PROVOZOVATEL PORTÁLU

Strýček Příhoda s.r.o.
Jungmannova 1176
432 01 Kadaň
IČ: 050 26 491

Společnost Strýček Příhoda s.r.o., IČ: 050 26 491, se sídlem Jungmannova 1176, 432 01 je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Ústí nad Labem, odd. C, vložka 37441.

Kontaktní email: info@strycekprihoda.com